جراحی گوش

جراحی گوش یا اتوپلاستی
جراحی گوش یا اتوپلاستی برای اصلاح ظاهر گوش انجام می شود ، مانند برداشتن گوش برجسته ، عدم تقارن گوش و اصلاح اندازه گوش و … و می تواند در ظاهر و اعتماد به نفس بیماران تأثیر بسزایی داشته باشد. . (تخصص پلاستیک)

گوش ها یکی از اعضای بدن هستند که در معرض دید دیگران قرار می گیرند ، بنابراین زیبایی آنها بسیار مهم است و بر اعتماد به نفس فرد تأثیر می گذارد. در بعضی موارد ، با استفاده از پوشانده شده با موهای بلند ، کلاه ، و غیره می توان مشکلات ظاهری گوش را برطرف کرد. اما این یک راه حل موقتی است و فرد باید این مشکل را برای همیشه حل کند. با انجام جراحی گوش علاوه بر مشکلات ظاهری گوش ، می توان مشکلات مادرزادی را نیز برطرف کرد.
برای انجام جراحی زیبایی گوش ، جراح پلاستیک ابتدا برشی در یکی از نواحی پشت گوش یا داخل چین های گوش ایجاد کرده و اصلاحات لازم را انجام می دهد (غضروف اضافی و پوست برداشته می شود و غضروف در محل اصلی باقی می ماند). و باید برش ها بخیه زده شوند. در بیشتر موارد ، پس از بخیه زدن ، باندی را در اطراف سر روی گوش قرار می دهند که باید چند روز روی گوش بیمار باقی بماند.

کل مدت زمان جراحی زیبایی گوش معمولاً 2 ساعت طول می کشد ، اما باید توجه داشت که این زمان با توجه به شکایت بیماران متفاوت است.

درباره ی Ecrbbyio0850

مطلب پیشنهادی

زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی طبیعی: بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در حین جراحی زیبایی …